ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ERION KOĒI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
**ErioN**xXx**
Moderators
Moderators
avatar

Numri i postimeve : 43
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: ERION KOĒI   Fri May 02, 2008 8:55 pm

Emri: ERION

Mbiemri: KOĒI

Mosha: 15 VEJĒ

HOBI : FUTBOLLI,HACKER,CS

Merem me: FUTBOLL Dhe MESIME


FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.erion.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Re: ERION KOĒI   Fri May 02, 2008 9:11 pm

kalofsh mir njeri ahahah Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
 
ERION KOĒI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Prezanto veten-
Kėrce tek: