ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cheats per cdo sxe ne kto map de_nuke de_dust2 de_train...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Cheats per cdo sxe ne kto map de_nuke de_dust2 de_train...   Sat May 03, 2008 5:10 pm

Download Map Hacked per cdo sxe

Download:
link:
http://www.xpolse.com.ar/sXe%20Maps%20Hacked.zip

Si perdoren keto:

Hyny tek prog e qon tek valve/cstrike/maps dhe nuk e ben direkt hack hyn ne cs Options Video dhe e aktivizon Run in a windows dhe te behet grafika me e vogel.. pasta j console behesh connect cs.albalive.de psh dhe kur mushet 4 kocka ose 5 e ben hack dhe kur hyn de_dust2 esht be hack por mbas cdo loje duhet me e be te njejten gje perseri de_dust2 de_train de_nuke duhet me i mbajt ne ni folder dhe sa her qe i ben hack kur mbaron misjoni i shtin originalet dhe prej fillimi Wink

Se di a me keni kuptu
,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
 
Cheats per cdo sxe ne kto map de_nuke de_dust2 de_train...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Games :: Counter Strike & Cheats-
Kėrce tek: