ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkruaj me ngjyra ne cs

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Shkruaj me ngjyra ne cs   Sat May 03, 2008 5:35 pm

Nese doni neper serveri te shkruani me ngjyre te bardh ose te gjelbert
Downloadeni qeket WinkVery Happy

download:
http://www.speedyshare.com/636900740.html

Dhe e shtyn tek valve/cstrike/

Dhe kur hyn ne loj tek console
exec attackers.cfg kur je i vrare shkruajsh me te gjelber
kurse kur je gjall me te bardh Wink mbas cdo te shkruajtur tek cosnole
duhet exec attackers.cfg

,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
Karuci
VizitorMesazhTitulli: KUKA   Thu May 29, 2008 7:08 pm

NHALL E KENI BO BRE O AMATERA VA QIFHSA BOTAT:@
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RoLeX
VizitorMesazhTitulli: exec attackers.cfg   Sat May 16, 2009 8:40 pm

Ej a mundesh bre me qit ne RAPID SHARE se te Speedy share spom bon se me Ipko jom me eDonwloadu qat CONFIGIN ME SHKRU ME NGJYR me te ------------ dhe ==============
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shkruaj me ngjyra ne cs   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shkruaj me ngjyra ne cs
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Games :: Counter Strike & Cheats-
Kėrce tek: