ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time   Sat May 03, 2008 7:41 pm

Nuk di a e dini por nepermes te "Hamachi" mund te luani WarCraft - The Frozen Throne apo Reign Of Chaos prej shte***e ne shtepi me Internet .

Ktu dot ju tregoj shkurt se si ta beni :

1-Instaloni Software-in HAMACHI te dy shoket , apo me shume...
Download Ketu - http://hamachi.en.softonic.com/

2- Mbas instalimit njeri duhet ta Krijoj nje server ne hamachi , kurse te tjeret duhet te behen -Join tek ju
-Si ta krijoj : Hapeni Hamachi-n dhe gjeni ku eshete Networking Menu - Pastaj hyne ne Create New Network - P.SH: Network Name : KHG-Crew
Password : khg Dhe e klikoni Create

2- Join -> Masi qe njeri nga ju e ka marur severin ne hamachi te tjeret duhet te behen Join. Si? --> Hyni ne Networking Menu --> Join an existing network.. dhe duhet ta shkruani Network Name qe dham shembul : KHG-Crew dhe Password : khg dhe keshtu do te lidheni me Hamachi....

Dhe Per Te Luajtur WarCraft Dueht Te Beni :

1- Download LanCraft : http://infoceptor.net/files/war3/lancraft101b.zip

2- Merni Addresat e dhena te serverit dhe i veni ne LanCraft ne vend te 9.9.9.9 dhe pastaj e beni Start Warcraft dhe Hyni Ne Local Area Network Dhe aty dot ju del serveri i krijuar ne warcraft

BESOJ SE DOT JU FUNKSIONOJ KJO.


,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
seethe
VizitorMesazhTitulli: Re: Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time   Sat May 31, 2008 8:51 am

ku muj me downloadu :@

warcraft No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Games :: Warcraft-
Kėrce tek: