ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Team viewer Shqip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Team viewer Shqip   Sun May 04, 2008 2:52 pm

Kjo prog esht per ty hy dikujt ne pc duhet te 2 me epas qeket prog e kam perkthy ne shqip dhe ja jep ip dhe pw duhet te dy ta keni dhe e shkrun tek ajo shigjeta ka nje shigjete e shrkun emrin dhe ip e ati personi dhe i hyn ne pc

Team Viewer

Download:

Link:
http://www.speedyshare.com/804836972.html
,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
 
Team viewer Shqip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Programe-
Kėrce tek: