ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sxe Disable 4.9

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Sxe Disable 4.9   Wed May 07, 2008 12:22 am

Mund ta merrni kete cheat ne linkun:
rapidshare.com TEAM_XZONE_sXe_4.9_asi_Disabler.zip.html \
Pastaj e shkarkoni dhe ju del follderi i cheats.
Cka duhet te beni pas shkarkimit.
Ju del follderi edhe :
1 . Merre sXe-I 4.9 'asi' Disabler.exe edhe qite te folderi i sxe injected.
2.Merre cheat.asi edhe qite te folderi i counterstrike 1.6 ku jane (hl.exe dhe hlds.exe)
3.Hape sXe-I 4.9 'asi' Disabler.exe dhe sXe injected hapet automatikisht.
4.Starto Counter-strike ne moden window permes Options>Video>run in a window.
5.Cheat Aktivizohet permes F12 Dhe permban wallhack,esp hack,dhe no smoke.
6.Grafiken nuk duhet tani keni d3d ose software por duhet ta keni Open Gl
Kerkoj Falje per arsye se : Kur e kam postuar per here te pare,udhezimet i kam shkruar gabimisht, dhe ndoshta shumices nuk ju ka funksionuar,edhe kerkoj falje qe e kam rihapur temen por e kam bere me nje qellim qe te permisoj udhezimet e tani me funksionu ky hack.

,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
 
Sxe Disable 4.9
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Games :: Counter Strike & Cheats-
Kėrce tek: