ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 cheats snip me nishan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: cheats snip me nishan   Sun May 11, 2008 11:47 pm

Ja Bro Funksionon 100%

Download Link :

box.net hds0gcuscg


Pasi te downladohen keto fajla

v_awp.mdl edhe

v_scuot.mdl

i dergoni ketu:

C:\Program Files\Valve\cstrike\models

dhe hyn n'Loj

Punon edhe me SXE

Klm !!
,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
 
cheats snip me nishan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Games :: Counter Strike & Cheats-
Kėrce tek: