ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si me e shti sxe tek serveri jot

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Si me e shti sxe tek serveri jot   Tue May 13, 2008 10:21 pm

Se pari e downloadni - http://www.speedyshare.com/812564406.html -
Pastaj Hyny tek - http://www.sxe-injected.com.ar/downloads2 -
I downloadni ata te dyja Windows KET ne foto
https://redcdn.net/ihimizer/img254/9823/sxeeebl7.png
Pastaj ne deskop beni ni follder sxei dhe duhet me i shti keto fajlla
https://redcdn.net/ihimizer/img167/4720/foto3355xc7.png
Pastaj hyny ku e keni te installuar serverin Server/cstrole/addons
Ketu e shtini sxei dhe pastaj shkojm tek MetaMod
Tek plugins.ini
Me posht e shkrun kshtu

;sxei
win32 addons\sxei\sxei_mm.dll

Shpresoj qe tu punon kjo tuto,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
 
Si me e shti sxe tek serveri jot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Games :: Counter Strike & Cheats-
Kėrce tek: