ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fake Webcam

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lux.scorpion
Moderators
Moderators
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 14/05/2008
Age : 27
Location : N\'Tetov

MesazhTitulli: Fake Webcam   Wed May 14, 2008 6:40 pm

Fake Webcam 1.0

Stream/Play videos and movies on Yahoo/MSN/AOL messengers. It stream videos and movies on your messenger just like an actual webcam. You don't need to have a webcam for webcamming. Enjoy pretending a teenage girl or someone you want to be. Your chat mate will never figure out that it's not a real webcam. See demo on our website.


Shkurt Shqip :

me ket progam mundesh me lshu si ni Virtuel Webcamera.
I zgjedh ni Video Clip ne .avi format dhe i del ato Personit sikur me u kan kamera e jote .http://www.download.com/Fake-Webcam/...-10392864.html
http://www.freeserials.com/serials/s...ery=Search+%21
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.aT-team.tk
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Re: Fake Webcam   Wed May 14, 2008 7:18 pm

po shum e fort po cila esht prog per me ju va pa ip ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
 
Fake Webcam
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Chat Programe :: MSN Programe-
Kėrce tek: