ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ket Detyr Kush E Gjen Bravo I qoft!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Ket Detyr Kush E Gjen Bravo I qoft!   Fri May 02, 2008 9:28 pm

>Tung Vllezer Kudo Qe Jeni Vazhdojm Me Detyren Pra:


*P.sh Un I Kam Marr Hua 2 Vetave Nga 25€ D.m.th Ato Bojn 50€
*Tashti Unė I Hargjoj 45€ Mė Mbesin Vetėm Edhe 5€ A Po??
*I Takoj Ata Dy Shokėt Qė Mi Dhan Nga 25€ Dhe Ja Jap Nga 1€
*Tashti Mua Mė Kan Mbetur Edhe 3€ Nė Gjep A Po??
*Tashti Unė Atyre U Kam Borgj Edhe Nga 24€ Se Nga 1€ Jau Dhash!
*Tash 24+24=48 + 3€ Qė I Kam Nė Gjep Po Bojn 51 € Ka Na Duli Kjo 1€ Ma Shum????

*Shpresoj Qė Kam Qenė Shum I Kuptushėm
*Dhe SHpresoj Qė Ta Gjeni!!!


KlM Very Happy:d

,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
onaa
VizitorMesazhTitulli: hm..?   Sat Sep 05, 2009 8:24 pm

ahauahau
ket sen ekom ni shum her prej shoqnis bile bile i kom pyt edhe shum arsimtar te mi edhe asnja nuk kan qen ne gjendje me ma dhan zgjidhjen ...
as une nuk edi edhe pse shum her e kom provu ne menyr loqike po PA ZGJIDHJE kshtu qe ti qe e ki shkru ket detyr nese e din zgjedhjen te lutnaaaaaaaaa
qe ma degon me sms ne net ok merre add tem onna.16@live.com ok beyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ket Detyr Kush E Gjen Bravo I qoft!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Mėsimet-
Kėrce tek: