ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me rzu Server ne Counter-Strike 1.6

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lux.scorpion
Moderators
Moderators
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 14/05/2008
Age : 27
Location : N\'Tetov

MesazhTitulli: Me rzu Server ne Counter-Strike 1.6   Thu May 15, 2008 12:15 am

me kit program munet edhe me bloku PCTAsh fillojm

ID shkruajm emrin ton
shkojm PING edhe e shkruajm IP te sererit dhe port edhe serverin

a me keni kuptu a? Laughing Surprised Very Happy

edhe fllon te lAgiratet serveri me ne fund rzohet
CIAOOOO!!! FLM PER MIRKUPTIMIN (ORHAN)


http://www.speedyshare.com/157610144.html <-->LINK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.aT-team.tk
 
Me rzu Server ne Counter-Strike 1.6
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Hacking-
Kėrce tek: