ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si me e be ne server jot me sxe ta ben emrin no_sxei

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Si me e be ne server jot me sxe ta ben emrin no_sxei   Thu May 15, 2008 12:49 am

Nese naj shok i joti nuk e ka sxe ndersa ti e ki serverin me sxe dhe
keni deshir me lujt nuk duhet me eprish sxe por vetem tek console
e shkruni __sxei_required 0 dhe kush hyn pa sxe ja ben emrin
[no_sxe_i] [emri] Very Happy dhe per ta kthyer njelloj __sxei_required 2
,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
 
Si me e be ne server jot me sxe ta ben emrin no_sxei
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Games :: Counter Strike & Cheats-
Kėrce tek: