ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 un jam albani i njohur si lux.scorpion :D

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lux.scorpion
Moderators
Moderators
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 14/05/2008
Age : 27
Location : N\'Tetov

MesazhTitulli: un jam albani i njohur si lux.scorpion :D   Thu May 15, 2008 12:54 am

jam nji djal nga Tetova city
kam 17 vjet
sdi cka te them me ....me pelqen te luaj CS por jo dhe shum hehehhe
me pelqen dibra shum hehehehe shum i mir esht
me pelqen muzik rap .....edhe 50 cent esht ylli im i rapit .......................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.aT-team.tk
 
un jam albani i njohur si lux.scorpion :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Prezanto veten-
Kėrce tek: