ForumPytsoriKrkoLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 GUARDIOLA Kerkon RIBERY Tek BARCELONA

Shko posht 
AutoriMesazh
**ErioN**xXx**
Moderators
Moderators
avatar

Numri i postimeve : 43
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: GUARDIOLA Kerkon RIBERY Tek BARCELONA   Sat May 17, 2008 1:59 pm

Trajneri i ri i Barcelonës, Josep Guardiola, është në kërkim të yllit të Bayern Munichut, francezit Frank Ribery, ka shkruar sot sportivja spanjolle, “Sport”.

Sipas ksaj gazete, nj prej prforcimeve t reja do t jet mbrojtsi i Sevillas, Daniel Alves. Bashklojtari i tij Seidu Keita, si dhe mbrojtsi i Manchester United, Gerard Pique, i cili ka luajtur pr ekipin e dyt t katalanasve, po ashtu jan n planet e Guardiolas.

Por, Guardiola nuk sht mjaftuar me kaq. Ai do t luftoj pr t sjell n Spanj edhe mesfushorin francez Frank Ribery, i cili kaloi nj sezon t shklqyeshm tek kampioni gjerman, dhe vshtir se do t mund t lviz kt ver.

Edhe argjentinasi Fabricio Coloccini, Karim Benzema dhe bjellorusi Alexandr Hleb, jan n planet e Guardiolas. T fundit q do ti krkoj ai do t jet edhe Luca Toni nga Bayern dhe Mario Gomes nga Stuttgart.


FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.erion.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
 
GUARDIOLA Kerkon RIBERY Tek BARCELONA
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Krce tek: