ForumPytsoriKrkoLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 C.RONALDO:"Dua te luaj ne spanje"

Shko posht 
AutoriMesazh
**ErioN**xXx**
Moderators
Moderators
avatar

Numri i postimeve : 43
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: C.RONALDO:"Dua te luaj ne spanje"   Sat May 17, 2008 2:08 pm

Anësori i Manchester United, Cristiano Ronaldo, i ka shokuar djajtë e kuq, duke deklaruar se “ëndërr” e tij është të luajë në Spanjë.

23-vjeari sht lidhur vazhdimisht me nj kalim tek Real Madrid, q m hert deklaroi se do t ofroj rreth 120 milion euro pr t.

Ronaldo, i cili ka edhe katr vite t mbetura n kontratn e tij nga e cila fiton 150 mij euro n jav, ka konfirmuar edhe nj her interesimin pr t luajtur n La Liga.

Kam deklaruar disa her se kam nj ndrr, t luaj n Spanj. Ndonjher ndrrat nuk realizohen, por un ndrroj, srish ndrroj dhe jam i lumtur n Manchester, por t ardhmen? Askush nuk e din, ka thn Ronaldo.

Por e kam thn me qindra her se jam shum i lumtur n klub, jam shum i lumtur n Manchester dhe dshiroj t qndroj ktu. Them se ktu sht shtpia ime por t ardhmen askush nuk mund ta di, vetm Zoti, ka shtuar portugezi.
FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers


Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.erion.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
 
C.RONALDO:"Dua te luaj ne spanje"
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Krce tek: