ForumPytsoriKrkoLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ADRIANO serish ne perberjen e BRAZILIT

Shko posht 
AutoriMesazh
**ErioN**xXx**
Moderators
Moderators
avatar

Numri i postimeve : 43
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: ADRIANO serish ne perberjen e BRAZILIT   Sat May 17, 2008 2:09 pm

Sulmuesi i Interit, Adriano, sërish është pjesë e përbërjes së Brazilit dhe do të ketë rastin të marrë pjesë në kualifikimet për Kampionatin Botërorë, kundër Argjentinës dhe Paraguajit.

Federata Braziliani e Futbollit, mbrm ka pohuar se Brazili pr her t par q nga shkurti i vitit t kaluar (2007), do ta ket Adrianon n prbrjen e vet.

Adriano sht pjes e planeve tona tashm nj koh t gjat. Ai sht sulmues me arritje t mira n kombtare dhe mund t na ndihmoj shum, ka thn Dunga.

Brazili s pari do t luaj dy ndeshje miqsore kundr Kanadas m 31 maj dhe Venecuels m 6 qershor, por Adri nuk do t jet pjes e ktij formacioni, pr shkak t angazhimeve me Sao Paolo.

Nuk mund ti dmtojm klubet q luajn n Kupn Libertadores, pr kt arsye ai nuk do t jet pjes e ndeshjeve miqsore, ka prfunduar Dunga.
FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers


Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.erion.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
 
ADRIANO serish ne perberjen e BRAZILIT
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Krce tek: