ForumPytsoriKrkoLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SPANJA publikon listen per ne EURO 2008

Shko posht 
AutoriMesazh
**ErioN**xXx**
Moderators
Moderators
avatar

Numri i postimeve : 43
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: SPANJA publikon listen per ne EURO 2008   Sat May 17, 2008 9:27 pm

Trajneri i kombëtares spanjolle në futboll, Luis Aragones, ka publikuar listën e 23 futbollistëve të cilët do të udhëtojnë në Euro 2008, ndërsa siç edhe është pritur, Raul nuk është gjendur në këtë përbërje.

Vendin e Raul, e ka zn sulmuesi i Zaragozas, Sergio Garcia. Krahas Raul, anash sht ln edhe Joaquin nga Valencia dhe Bojan Krkic nga Barcelona.

Prve Iker Casillas, n mesin e portierve jan prfshir edhe ai i Liverpoolit, Pepe Reina, dhe ai i Sevillas, Andres Palop. Ruber de le Red, sht lojtari i par i Getafes i cili do t luaj n nj gar t madhe.

Portier: Iker Casillas (Real Madrid), Pepe Reina (Liverpool), Andres Palop (Sevilla).


Mbrojtsa: Carles Puyol (Barcelona), Juanito (Real Betis), Arbeloa (Liverpool), Sergio Ramos (Real Madrid), Fernando Navarro (Mallorca), Raul Albiol (Valencia), Carlos Marchena (Valencia), Joan Capdevila (Villarreal)


Mesfushor: Cesc Fabregas (Arsenal), Andres Iniesta (Barcelona), Xavi Hernandez (Barcelona), Ruben de la Red (Getafe), Xabi Alonso (Liverpool), David Silva (Valencia), Santiago Cazorla (Villarreal), Marcos Senna (Villarreal)


Sulmues: Fernando Torres (Liverpool), Daniel Gonzalez Guiza (RCD Mallorca), David Villa (Valencia), Sergio Garca (Real Zaragoza).


FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers


Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.erion.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
 
SPANJA publikon listen per ne EURO 2008
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Krce tek: