ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kujt si punon sxe 5.0

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Kujt si punon sxe 5.0   Sat May 17, 2008 10:14 pm

Kujt nuk i punon sxe injected
5.0 per server tash mundet me e regullu Very Happy
E downloadni qet link dhe ju punon kjo sxe
nuk ka viruse 100 % funksionon Very Happy


Link

Kodi:
Ja e downlodni qe ket dhe ju ben sxe :D http://www.sxe-injected.com/download/sXeInjectedClient5.0Fix1.0.rar


,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
 
Kujt si punon sxe 5.0
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Games :: Counter Strike & Cheats-
Kėrce tek: