ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fitoni pare ne menyre automatike deri ne 15$ ne dite

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Fitoni pare ne menyre automatike deri ne 15$ ne dite   Sat May 03, 2008 12:47 pm

Fitoni para nga interneti ne menyre automatike
Se pari regjistrohuni ne http://bux.to/?r=afrim91 me referral link timin dhe dergomani nje mesazh ne PM per ta marre passin e RAR-it te autoclickerit.dhe pastaj kenaquni duke fituar para ne menyre automatike ketu klikoni per me shk**ku programin
http://balkaninfo.ba.funpic.de/BUX.t...ker/Bux.to.rar
ne PM ma dergoni userin me te cilin jeni regjistruar dhe do ta merrni passin
Ju pershendes te gjithve.Mund te fitoni deri me 15$ ne dite
Enjoy Autoclicking
,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
 
Fitoni pare ne menyre automatike deri ne 15$ ne dite
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Tutorials-
Kėrce tek: