ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te ndalojme DON'T SEND ERROR !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Si te ndalojme DON'T SEND ERROR !!!   Sat May 03, 2008 1:02 pm

Ne qoftese deshironi qe te mos ju shfaqet raporti DON'T SEND ERROR ndiqni hapat e mepshtem::

1.Shko ne My Computer dhe me te djathten e mausit kliko mbi te

2.Shko ne properties

3.Pastaj shko tek Advanced

4.Pastaj shko tek "error reporting button"

5.Kliko Disable error reporting

6.dhe me ne fund Kliko OK


,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
 
Si te ndalojme DON'T SEND ERROR !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Tutorials-
Kėrce tek: