ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ne 1 cd qe kemi gjera te shtim gjera tjera

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: ne 1 cd qe kemi gjera te shtim gjera tjera   Sat May 03, 2008 1:20 pm

Ky eshte nje tutorial/mesim
se si ta bejme nje CD te thjesht temundemi te shtijm t'dhena me shum se njeher
po ashtu edhe ti fshijm ato e te shtim tjera

vazhdojm..

1. Duhet ta keni te instaluar Nero
ju rekomandoj ta perdorni kete , eshte e thjesht me pak madhesi dhe kryn pun
Download Nero 7.7.5.1 12MB

2. Pasi ta hapni Nero Burning Rom
Per me bo CD-n qe me mujt me shti prap gjera ateher e selektojm Start Multisession discI djegim fajllat qe deshirojm mi qit psh 10MB (dhe mbesin edhe 690MB tjera)
nese deshirojm qe prap te fusim fajlla ne CD, at'her e fusim cd-n edhe shkojm prap ne Nero Burning Rom
vetem se tasht e zgjedhim Continue Multisession discedhe aty paraqitet per me zgjedh (se ruhen psh ke shti 2her t'dhena at'her i ki me dat edhe ore kur i ke fut
te dhenat) nese e zgjedh te mramten at'her ato te gjitha ruhen dhe futen tjerat
por nese e zgjedh te paren ose ndonje ne mes ato qka gjinden nen te humbin dhe dalin ne CD vetem ato
qka i keni shti ma heret edhe kto tasht qe doni mi shti

nese doni mi fshi t'gjitha at'her e zgjedhni ma te nalten dmth te paren edhe i fusni tjerat

ju pershendes iNO!
,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
 
ne 1 cd qe kemi gjera te shtim gjera tjera
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Tutorials-
Kėrce tek: