ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Hacker Boxi

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Pytje & Pėrgjigjije

Kėtu do tė gjeni pėrgjigjet e pyetjeve dhe shqetėsimeve qė ne kemi hasur me shpesh nga vizitorėt. Nėse jeni kureshtarė ose keni njė pyetje lexoni kėtė forum para se tė na bėni pyetjen pasi mund tė gjeni nje pėrgjigje.
37Mon Aug 24, 2009 9:48 am
arndriti  ndihm per msn messenger
Asnjė mesazh i ri

Internet

Mendime dhe Diskutime tė ndryshme mbi tė rejat e fundi dhe teknologjinė e re. Cdo gje ēka ka tė bej me Boten e Internetit.
3273Thu Aug 04, 2011 1:55 pm
LiadeHef  huge dick hentai huge furry hentai
Asnjė mesazh i ri

Tutorials

Vendosim tutoriale mbi infektime ndonje portal/forum ose ndonjė webfaqe poashtu edhe tutoriale te ndryshme mbi dz etc.
6171Tue Aug 02, 2011 9:09 am
absepbam  Reverse Phone Lookup
Asnjė mesazh i ri

Exploit

Exploit's nė gjuhen Shqip "Shfrytzim", kėtu mundeni ti futeni tė gjitha Kodet Shfrytzues.
00
Asnjė mesazh i ri

Phreaking & Mobil/Celurar

Phreaking ashte dicka qe zhduk telefon systeme dhe thirrje gratise, por edhe ne cc tjeter kujna dhe me dergo qeket ne emer tjeter kujna pa u marren vesh, etc...
00
Asnjė mesazh i ri

Hacking

Hacking, kėtu flitet mbi bėrthemen e Hackingut dhe Mundėsit e Hackingut, gjithashtu diskutojm dhe pėr sulmet qė ndodhin mbrenda kohes dhe Sukseset e ndryshme ndaj Server/Machinat e Palakmushme.
7989Wed Aug 03, 2011 6:32 pm
muskpona  online bonus slots for fun
Asnjė mesazh i ri

WareZ

Warez Free Appz Games Mp3z Hacking Serialz Crackz Ftpz Romz.. Post http/ftp links here, requests and all kinds of warez talk allowed here...
00
Asnjė mesazh i ri

Cracks & SerialZ

Ketu nė kėt Forum mundeni tė beni kėrkesen pėr shum Cracks & Serials tė ndryshem. Por mundeni te gjeni dhe shum Seriale tė shum programeve qė jan postuar nga antaret, klikoni buttonin "Kėrko" para se tė postosh kėtu.
1114Thu Aug 04, 2011 8:51 am
Insaskkn  Certificated translations
Hacker Boxi Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur