ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Chat Programe

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

MSN Programe

MSN Messenger, Hotmail, Netmeeting dhe msn groups postoni gjitha kėtu a po nese ju keni deshir te pyteni ju lutem kėtu postimet...
2432Fri Jan 22, 2010 8:49 pm
me qit p  Nje trik per me qit dikon prej msn.
Asnjė mesazh i ri

mIRC Programe

Forumi pėr mIRC (Internet Relay Chat) Mundeni te Vendoseni scripte pėr mIRC a po programme te ndryshme...
33Sun May 04, 2008 1:48 am
shqiprim Shkarko mirc shqip
Asnjė mesazh i ri

Yahoo Programe

Forumi pėr Yahoo messenger dhe per programme e triks tė Yahoo... postoni kėtu...
33Sun May 04, 2008 2:00 am
shqiprim Yahoo Massenger 8.1.0.209
Chat Programe Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur