Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nje trik per me qit dikon prej msn.

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
lux.scorpion
Moderators
Moderators
lux.scorpion


Numri i postimeve : 87
Join date : 14/05/2008
Age : 32
Location : N\'Tetov

Nje trik per me qit dikon prej msn. Empty
MesazhTitulli: Nje trik per me qit dikon prej msn.   Nje trik per me qit dikon prej msn. EmptyWed May 14, 2008 6:38 pm

Ky eshte nje program i cili quhet:MSN5 Flooder i cili te qet prej msns per me qit dikon prej msns duhet kshtu merni programin edhe ne ate hapsiren e madhe ku shkruan PortalMes.com e shlyni dhe shkruni qka te doni p.sh tung se ika edhe aty ku osht numir 500 e bon 50 kjo se e ki ndrru prej 500 ne 50 eshte se ja qon 50 tung se ika edhe per me ja qu kto 50 her hin ku shkruan Flood Al Contacto edhe shkruja naj fjal viktimes edhe le ate dritaren se je duke folur me viktimen te hapur edhe hin Flood Al Contacto edhe pret pak programi ja qon 50 her tung se ika edhe e qet prej msns.http://www.filecrunch.com/file/~li7wgq
http://www.badongo.com/file/7355084
http://www.megafileupload.com/en/fil...ooder-zip.html
2shared.com/file/2731270/...5_Flooder.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.aT-team.tk
shqiprim
Admin
Admin
shqiprim


Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

Nje trik per me qit dikon prej msn. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje trik per me qit dikon prej msn.   Nje trik per me qit dikon prej msn. EmptyWed May 14, 2008 7:18 pm

sdi me e lexu dhe se mbarova Very Happy:D:P fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://attackers-team.albanianforum.net
me qit p
Vizitor
Nje trik per me qit dikon prej msn. Empty
MesazhTitulli: me qit pi msn   Nje trik per me qit dikon prej msn. EmptyFri Jan 22, 2010 8:49 pm

nėse do me qit pi msn e prek ku e ka imedhen edhe e trush esc-enter e trus shpejt edhe mos mu ndal nja 1 min. E kuptut AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Nje trik per me qit dikon prej msn. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje trik per me qit dikon prej msn.   Nje trik per me qit dikon prej msn. Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje trik per me qit dikon prej msn.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nje Trik i vogel po shumm interesant patjeter me provu te gjith
» Virus me dal prej msn
» Si me download prej rapidshare
» Disconnectoje shokun prej internetit
» Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Chat Programe :: MSN Programe-
Kėrce tek: