Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Materazi deshiron gatusson tek interi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
shqiprim


Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

Materazi deshiron gatusson tek interi Empty
MesazhTitulli: Materazi deshiron gatusson tek interi   Materazi deshiron gatusson tek interi EmptySat May 03, 2008 2:11 am

Materazzi e dëshiron Gattuson në Inter
Mbrojtësi i Interit, Marco Materazzi, duke folur para ndeshjes derbi të së dielës, përballë Milanit, i ka bërë thirrje mikut të tij Gennaro Gattuzo, t’i bashkohet atij tek kampioni italian.

“Do të jetë derbi më i rëndësishëm në histori. Djali im David me sa duket është ende adhurues i Milanit. Ai dëshiron të vijë në këtë derbi me fanellën e Milanit, por ia kam hequr këtë ide, pasi që është e pamundur”, ka thënë Materazzi.

“Milan ka pasur një vit të vështirë, ku shumë njerëz janë zhgënjyer. Inzaghi nuk ka qenë i gatshëm për pjesën më të madhe të vitit ndërsa Gilardino ka kaluar ca vështirësi”, ka shtuar ai.

Kur i është kërkuar të zgjedhë një lojtar të cilin do ta kishte sjellë nga Milani në Inter, mbrojtësi italian ka thënë: “Vetëm një? Do të ishte shumë e lehtë të thosha Kaka, por them Gattuson”.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Materazi deshiron gatusson tek interi F_050210
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://attackers-team.albanianforum.net
 
Materazi deshiron gatusson tek interi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: