ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kqyrne Qet Detyr Logjike !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Kqyrne Qet Detyr Logjike !!!   Fri May 02, 2008 9:13 pm

E bona thjesht me Paint sa per me kuptu......

http://flamur320.fl.funpic.de/khgdetyra1.PNG

Kshtu:

Njeriu ka me i bart Te Triat kto posht (ujkun dhien dhe lakren)me i qit anej lumit me ane te barkes mirpo.... Ne barke nuk munden me hyp ma shum se 2 objekte ( dmth. Njeriu me njanen prej qetynve Treve posht tana me u kthy me marr tjetren se ma shum se 2 nuk mujn me hyp)
dmth...njeri duhet me marr njanen me qu atje...tana me u kthy...e me marr tjetren e me qu apet... POR....lakren edhe dhien sun i len bashk se e ha dhia lakren....as dhien dhe ujkun sun i le bashk se e ha ujku dhien ... por ujku me lakren mujn me nejt bashk se ujku lakren NUK e ha ...keshtu qe Dhia duhet me u nis e para....

Kush din me e zgjidh qeta......Vazhdoni ju tash
,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
musa
VizitorMesazhTitulli: bartja   Wed Dec 09, 2009 5:59 pm

e bartim dhien dhe e vendosim ne anen tjeter pastaj kthehet dhe e merr ujkun e qon deri te dhia kursa dhien e mer me veti e len dhe e merr lakren e len te ujku dhe ne fund kthehet me marr dhien dhe i qet te tret ne anen tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kqyrne Qet Detyr Logjike !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Mėsimet-
Kėrce tek: