ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vjedhja foto ne msn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Vjedhja foto ne msn   Sat May 03, 2008 1:28 pm

Kur je tu fol me viktime n e klikon PrtScSysRq me nalt se delete 2 me nalt
dhe pastaj hyny tek paint paste e beni dhe u kry Very Happy

,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.albanianforum.net
 
Vjedhja foto ne msn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Tutorials-
Kėrce tek: