Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shkruaj me ngjyra ne cs

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
shqiprim


Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

Shkruaj me ngjyra ne cs Empty
MesazhTitulli: Shkruaj me ngjyra ne cs   Shkruaj me ngjyra ne cs EmptySat May 03, 2008 5:35 pm

Nese doni neper serveri te shkruani me ngjyre te bardh ose te gjelbert
Downloadeni qeket WinkVery Happy

download:
http://www.speedyshare.com/636900740.html

Dhe e shtyn tek valve/cstrike/

Dhe kur hyn ne loj tek console
exec attackers.cfg kur je i vrare shkruajsh me te gjelber
kurse kur je gjall me te bardh Wink mbas cdo te shkruajtur tek cosnole
duhet exec attackers.cfg

,,,,,,,,, Shkruaj me ngjyra ne cs Hacker10
Shkruaj me ngjyra ne cs Admini11


FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers


Shkruaj me ngjyra ne cs Admini11

FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://attackers-team.albanianforum.net
Karuci
Vizitor
Shkruaj me ngjyra ne cs Empty
MesazhTitulli: KUKA   Shkruaj me ngjyra ne cs EmptyThu May 29, 2008 7:08 pm

NHALL E KENI BO BRE O AMATERA VA QIFHSA BOTAT:@
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RoLeX
Vizitor
Shkruaj me ngjyra ne cs Empty
MesazhTitulli: exec attackers.cfg   Shkruaj me ngjyra ne cs EmptySat May 16, 2009 8:40 pm

Ej a mundesh bre me qit ne RAPID SHARE se te Speedy share spom bon se me Ipko jom me eDonwloadu qat CONFIGIN ME SHKRU ME NGJYR me te ------------ dhe ==============
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Shkruaj me ngjyra ne cs Empty
MesazhTitulli: Re: Shkruaj me ngjyra ne cs   Shkruaj me ngjyra ne cs Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shkruaj me ngjyra ne cs
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Games :: Counter Strike & Cheats-
Kėrce tek: