ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Rregullat nė Forum

 
Asnjė mesazh i ri

Rregullat nė Forum!

Para se tė antarėsohuni ju lutem lexoni rregullat e forumit dhe akzeptoni ato.
1619Thu Aug 04, 2011 3:05 am
pekknins  Acquisto Viagra. dove acquistare viagra generico

Informacione & Diskutime te Ndryshme

 
Asnjė mesazh i ri

Prezanto veten

Mundesia pė ta prezentuar veten ketu, thoni diēka rreth vetės suaj, mundėsish dhe nje pjese sė biografise suaj.
1015Sun Feb 21, 2010 8:27 pm
TheKusha Pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Bisedė e Lirė

Off-Topic / Bisedė e lirė pėr tė gjithė. Bisedo pėr gjithqka qė dėshiron (duke ju pėrmbajtur rregullave)....
45Tue May 27, 2008 12:50 pm
qiarobt Shikoni cka ben majmuni :D
Asnjė mesazh i ri

Mėsimet

Kėtu keni shumė nga lėndėt shkollore qė mundė tė pyesni per dytrat e shtėpisė.
2631Thu Aug 04, 2011 1:53 pm
Groobrec  Acquisto Viagra. compra viagra generico come
Asnjė mesazh i ri

Sport

Diskutime rreth ngjarjeve sportive nė Kosovė, Shqipėri dhe nė tėrė botėn.
5254Tue May 20, 2008 3:29 pm
fisnik lakres dhe denveri barazohen
Asnjė mesazh i ri

Prezanto Webfaqen tėnde

Ju lutemi para se tė publikoni webfaqen tuaj kėtu nė ket forum duhet ti keni parasysh rregullat e forumi gjithashtu dhe tė kėtij nėn forumit dhe prandaj tė prezenentoni webfaqen tuaj.
1516Mon Nov 01, 2010 4:43 pm
mmmm  mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Hacker Boxi

 
Asnjė mesazh i ri

Pytje & Pėrgjigjije

Kėtu do tė gjeni pėrgjigjet e pyetjeve dhe shqetėsimeve qė ne kemi hasur me shpesh nga vizitorėt. Nėse jeni kureshtarė ose keni njė pyetje lexoni kėtė forum para se tė na bėni pyetjen pasi mund tė gjeni nje pėrgjigje.
37Mon Aug 24, 2009 9:48 am
arndriti  ndihm per msn messenger
Asnjė mesazh i ri

Internet

Mendime dhe Diskutime tė ndryshme mbi tė rejat e fundi dhe teknologjinė e re. Cdo gje ēka ka tė bej me Boten e Internetit.
3273Thu Aug 04, 2011 1:55 pm
LiadeHef  huge dick hentai huge furry hentai
Asnjė mesazh i ri

Tutorials

Vendosim tutoriale mbi infektime ndonje portal/forum ose ndonjė webfaqe poashtu edhe tutoriale te ndryshme mbi dz etc.
6171Tue Aug 02, 2011 9:09 am
absepbam  Reverse Phone Lookup
Asnjė mesazh i ri

Exploit

Exploit's nė gjuhen Shqip "Shfrytzim", kėtu mundeni ti futeni tė gjitha Kodet Shfrytzues.
00
Asnjė mesazh i ri

Phreaking & Mobil/Celurar

Phreaking ashte dicka qe zhduk telefon systeme dhe thirrje gratise, por edhe ne cc tjeter kujna dhe me dergo qeket ne emer tjeter kujna pa u marren vesh, etc...
00
Asnjė mesazh i ri

Hacking

Hacking, kėtu flitet mbi bėrthemen e Hackingut dhe Mundėsit e Hackingut, gjithashtu diskutojm dhe pėr sulmet qė ndodhin mbrenda kohes dhe Sukseset e ndryshme ndaj Server/Machinat e Palakmushme.
7989Wed Aug 03, 2011 6:32 pm
muskpona  online bonus slots for fun
Asnjė mesazh i ri

WareZ

Warez Free Appz Games Mp3z Hacking Serialz Crackz Ftpz Romz.. Post http/ftp links here, requests and all kinds of warez talk allowed here...
00
Asnjė mesazh i ri

Cracks & SerialZ

Ketu nė kėt Forum mundeni tė beni kėrkesen pėr shum Cracks & Serials tė ndryshem. Por mundeni te gjeni dhe shum Seriale tė shum programeve qė jan postuar nga antaret, klikoni buttonin "Kėrko" para se tė postosh kėtu.
1114Thu Aug 04, 2011 8:51 am
Insaskkn  Certificated translations
Asnjė mesazh i ri

Programe

Ketu do tė gjeni Programe nė Lidhje me Temat: Access Control, Auditing, Chatsystems, Cryptography, Database, Distributed Denial of Service, Groups publications, Hardening & Securing, Hostile Code, Intrusion Detection, Law / Crime, Miscellaneous Articles, Miscellaneous tips'n tricks, Mesime Shqip, Online Privacy, Operating Systems, PowerPoint sheets, Programming.
3541Sat Sep 05, 2009 7:32 pm
dritaton  Ni   Program pėr Me bo  foto Grafika

Diskutime rreth Sistemeve Operative

 
Asnjė mesazh i ri

Hardware, Kompjuteri

Nė kėtė forum mund tė diskutoni ēdo gjė rreth Harduerit , problemeve qe keni me Harduer , poashtu ju mungon ndonjė Driver apo nuk keni njohuri se si ta instaloni ndonje paisje Harduerike , tė gjitha kėto mund tė i kėrkoni dhe tė diskutoni nė kėtu forum.
00
Asnjė mesazh i ri

Microsoft Windows

Nė kėtė Forum marrin pjesė tė gjithė shfrytėzuesit e Windows -it qė kanė probleme me Windows apo me Produktet e ndryshme tė Microsoftit.
2123Thu May 15, 2008 1:04 am
shqiprim Make Your Windows XP Look Like Vista pt.2
Asnjė mesazh i ri

Unix/Linux

Kėtu mund tė disktohet gjithėēka rreth Platformės sė Linux/Unix Sistemeve Opertivė. Postime nė lidhje me Problemet nė Distrubucione tė ndryshme dhe Linux/Unix Programeve dikutohen kėtu.
1718Tue Aug 02, 2011 1:37 pm
ESCOGARC  Drug Reactions With Singulair
Asnjė mesazh i ri

OS X & Mac

Nė kėtė Forum mund tė bisedojn pėrdoruesit e iMac-ut pėr problemet e tyre, ose ju lind ndo njė ide nga iMaci qė mendoni ėshtė me rendėsi tė diskutohet publikisht atėherė mund tė inkuaroheni kėtu.
45Thu May 15, 2008 11:43 pm
shqiprim TransMac v7.5

Gjuhėt Programuese

 
Asnjė mesazh i ri

Delphi / Pascal / ASM

Kėtu diskutoni pėr tė gjitha Gjuhėt Programuese tjera si p.sh. ASM, Delphi, Pascal, Cobol etj....
00
Asnjė mesazh i ri

VisualBasic & VisualBasic.NET

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese VisualBasic & VisualBasic.NET
00
Asnjė mesazh i ri

C / C++

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese C/C++/C#
33Fri May 16, 2008 5:02 pm
lux.scorpion More Exceptional C++ More Exceptional C++
Asnjė mesazh i ri

JAVA

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese JAVA
66Mon May 19, 2008 10:27 pm
shqiprim Java prewiews

Chat Programe

 
Asnjė mesazh i ri

MSN Programe

MSN Messenger, Hotmail, Netmeeting dhe msn groups postoni gjitha kėtu a po nese ju keni deshir te pyteni ju lutem kėtu postimet...
2432Fri Jan 22, 2010 8:49 pm
me qit p  Nje trik per me qit dikon prej msn.
Asnjė mesazh i ri

mIRC Programe

Forumi pėr mIRC (Internet Relay Chat) Mundeni te Vendoseni scripte pėr mIRC a po programme te ndryshme...
33Sun May 04, 2008 1:48 am
shqiprim Shkarko mirc shqip
Asnjė mesazh i ri

Yahoo Programe

Forumi pėr Yahoo messenger dhe per programme e triks tė Yahoo... postoni kėtu...
33Sun May 04, 2008 2:00 am
shqiprim Yahoo Massenger 8.1.0.209

Filma & Muzika

 
Asnjė mesazh i ri

Filma Shqip

Publikohet filma dhe seriale tė ndryshme ne gjuhen shqipe qė jan krijuar nga regjisor shqiptar.
88Wed May 14, 2008 11:14 pm
shqiprim 1 web me pa filma shqip
Asnjė mesazh i ri

English Movies

Filma nga Hollywoodi publikohen tė gjitha ne ket rubrik kėtu.
6868Thu Aug 04, 2011 3:53 pm
Infessyt  Acquisto Viagra. viagra generico sicuro
Asnjė mesazh i ri

Mp3 Shqip

Mundeni te Shtoni Muzika Mp3, WMA, rm, ram, etc. qka ju duhen mundeni te kerkoni ketu! Mundeni dhe te postoni muzika te huaj!
912Sat May 17, 2008 2:49 pm
shqiprim Top Fest 5
Asnjė mesazh i ri

MP3 Internacional

Nė kėtė forum postoni tė gjitha muzikat nė gjuhėn angleze. Ato qė ju i pėlqeni poashtu ato qė dėshironi tė i ndani me tė tjerėt.
00

Lojra / Games

 
Asnjė mesazh i ri

Counter Strike & Cheats

kėtu do te vendos Gamerat shqiptar qe merren me CS me se shumti Cheats per Conter Strike 1.6
3644Sat May 16, 2009 8:40 pm
RoLeX  Shkruaj me ngjyra ne cs
Asnjė mesazh i ri

Tė ndryshme

Kėtu mundei te bisedoni dicka mbi lojra dhe te pyteni per lojra.
2525Thu Aug 04, 2011 9:44 am
dSnorice  unlock iphone 4  3f
Asnjė mesazh i ri

Warcraft

diskutime mbi WarCraft, mundeni ti beni ketu perzhdo gje postoni vetem gjera qe kajn lidhje me WarCraft.
910Sat May 31, 2008 8:51 am
seethe  Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time
Asnjė mesazh i ri

Hap msn free @attackers-team.c.la

Hap msn free @at-clan.ch

11Mon Aug 11, 2008 3:59 pm
HACKER-H  HACKER-HACKER-HACKER
Mire se vini Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 696 artikuj
Forumi ka 85 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri besim
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 23 mė Fri May 12, 2017 4:05 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : bing
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur