Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
shqiprim


Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time Empty
MesazhTitulli: Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time   Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time EmptySat May 03, 2008 7:41 pm

Nuk di a e dini por nepermes te "Hamachi" mund te luani WarCraft - The Frozen Throne apo Reign Of Chaos prej shte***e ne shtepi me Internet .

Ktu dot ju tregoj shkurt se si ta beni :

1-Instaloni Software-in HAMACHI te dy shoket , apo me shume...
Download Ketu - http://hamachi.en.softonic.com/

2- Mbas instalimit njeri duhet ta Krijoj nje server ne hamachi , kurse te tjeret duhet te behen -Join tek ju
-Si ta krijoj : Hapeni Hamachi-n dhe gjeni ku eshete Networking Menu - Pastaj hyne ne Create New Network - P.SH: Network Name : KHG-Crew
Password : khg Dhe e klikoni Create

2- Join -> Masi qe njeri nga ju e ka marur severin ne hamachi te tjeret duhet te behen Join. Si? --> Hyni ne Networking Menu --> Join an existing network.. dhe duhet ta shkruani Network Name qe dham shembul : KHG-Crew dhe Password : khg dhe keshtu do te lidheni me Hamachi....

Dhe Per Te Luajtur WarCraft Dueht Te Beni :

1- Download LanCraft : http://infoceptor.net/files/war3/lancraft101b.zip

2- Merni Addresat e dhena te serverit dhe i veni ne LanCraft ne vend te 9.9.9.9 dhe pastaj e beni Start Warcraft dhe Hyni Ne Local Area Network Dhe aty dot ju del serveri i krijuar ne warcraft

BESOJ SE DOT JU FUNKSIONOJ KJO.


,,,,,,,,, Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time Hacker10
Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time Admini11


FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers


Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time Admini11

Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://attackers-team.albanianforum.net
seethe
Vizitor
Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time Empty
MesazhTitulli: Re: Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time   Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time EmptySat May 31, 2008 8:51 am

ku muj me downloadu :@

warcraft No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si Te Luaj WarCraft Me Shokun Prej Shpies Time
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Disconnectoje shokun prej internetit
» Warcraft 3 iSO (PC)
» Warcraft III: The Frozen Throne:
» WarCraft 3 The Frozen Throne
» World Of Warcraft The Burning Crusade

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Games :: Warcraft-
Kėrce tek: