ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Informacione & Diskutime te Ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezanto veten

Mundesia pė ta prezentuar veten ketu, thoni diēka rreth vetės suaj, mundėsish dhe nje pjese sė biografise suaj.
1015Sun Feb 21, 2010 8:27 pm
TheKusha Pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Bisedė e Lirė

Off-Topic / Bisedė e lirė pėr tė gjithė. Bisedo pėr gjithqka qė dėshiron (duke ju pėrmbajtur rregullave)....
45Tue May 27, 2008 12:50 pm
qiarobt Shikoni cka ben majmuni :D
Asnjė mesazh i ri

Mėsimet

Kėtu keni shumė nga lėndėt shkollore qė mundė tė pyesni per dytrat e shtėpisė.
2631Thu Aug 04, 2011 1:53 pm
Groobrec  Acquisto Viagra. compra viagra generico come
Asnjė mesazh i ri

Sport

Diskutime rreth ngjarjeve sportive nė Kosovė, Shqipėri dhe nė tėrė botėn.
5254Tue May 20, 2008 3:29 pm
fisnik lakres dhe denveri barazohen
Asnjė mesazh i ri

Prezanto Webfaqen tėnde

Ju lutemi para se tė publikoni webfaqen tuaj kėtu nė ket forum duhet ti keni parasysh rregullat e forumi gjithashtu dhe tė kėtij nėn forumit dhe prandaj tė prezenentoni webfaqen tuaj.
1516Mon Nov 01, 2010 4:43 pm
mmmm  mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Informacione & Diskutime te Ndryshme Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur