ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Diskutime rreth Sistemeve Operative

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Hardware, Kompjuteri

Nė kėtė forum mund tė diskutoni ēdo gjė rreth Harduerit , problemeve qe keni me Harduer , poashtu ju mungon ndonjė Driver apo nuk keni njohuri se si ta instaloni ndonje paisje Harduerike , tė gjitha kėto mund tė i kėrkoni dhe tė diskutoni nė kėtu forum.
00
Asnjė mesazh i ri

Microsoft Windows

Nė kėtė Forum marrin pjesė tė gjithė shfrytėzuesit e Windows -it qė kanė probleme me Windows apo me Produktet e ndryshme tė Microsoftit.
2123Thu May 15, 2008 1:04 am
shqiprim Make Your Windows XP Look Like Vista pt.2
Asnjė mesazh i ri

Unix/Linux

Kėtu mund tė disktohet gjithėēka rreth Platformės sė Linux/Unix Sistemeve Opertivė. Postime nė lidhje me Problemet nė Distrubucione tė ndryshme dhe Linux/Unix Programeve dikutohen kėtu.
1718Tue Aug 02, 2011 1:37 pm
ESCOGARC  Drug Reactions With Singulair
Asnjė mesazh i ri

OS X & Mac

Nė kėtė Forum mund tė bisedojn pėrdoruesit e iMac-ut pėr problemet e tyre, ose ju lind ndo njė ide nga iMaci qė mendoni ėshtė me rendėsi tė diskutohet publikisht atėherė mund tė inkuaroheni kėtu.
45Thu May 15, 2008 11:43 pm
shqiprim TransMac v7.5
Diskutime rreth Sistemeve Operative Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur