Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 E ardhmja e Flamini do të vendoset nesër

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
shqiprim


Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

E ardhmja e Flamini do të vendoset nesër Empty
MesazhTitulli: E ardhmja e Flamini do të vendoset nesër   E ardhmja e Flamini do të vendoset nesër EmptySat May 03, 2008 2:12 am

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se mesfushori francez, Mathieu Flamini, duhet të vendos për të ardhmen e tij para ndeshjes së Topçinjve ndaj Evertonit, e cila zhvillohet të dielën në Emirates.

24-vjeçarit të Arsenalit i skadon kontrata në fund të sezonit, ndërsa deri më tani nuk ka arritur një marrëveshje me drejtuesit e Revolveristëve për zgjatjen e kontratës.

Nga ana tjetër skuadrat italiane AC Milan dhe Juventus kanë shfaqur interesim për të nënshkruar me francezin, derisa vetë Wenger pret një përgjigje deri të shtunën.

“Ende nuk e kemi zgjidhur këtë çështje. Presim të marrim përgjigje sot ose nesër. Besoj se do të qëndrojë, pasi mendoj se lidhja të cilën e ka ai me klubin do të jetë shumë më e fortë se kontratat luksoze të cilat i ofrohen”.

“ Mendoj se nëse i pëlqen vetëm futbolli ai do të qëndrojë, ndërsa nëse i pëlqejnë paratë më shumë, atëherë do të shkojë. Ai është i lirë për të vendosur, të gjithë e kanë këtë liri”, ka thënë Wenger për Arsenal TV Online.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,E ardhmja e Flamini do të vendoset nesër F_050211


,,,,,,,,, E ardhmja e Flamini do të vendoset nesër Hacker10
E ardhmja e Flamini do të vendoset nesër Admini11


FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers


E ardhmja e Flamini do të vendoset nesër Admini11

FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://attackers-team.albanianforum.net
 
E ardhmja e Flamini do të vendoset nesër
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Kërce tek: