Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ronaldo dėshiron tė kthehet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
shqiprim


Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

Ronaldo dėshiron tė kthehet Empty
MesazhTitulli: Ronaldo dėshiron tė kthehet   Ronaldo dėshiron tė kthehet EmptyFri May 02, 2008 8:40 pm

Ronaldo dėshiron tė kthehet P1rona10

Futbollisti i njohur brazilian, Ronaldo, i cili ėshtė duke u shėruar nga lėndimi i kėmbės, ka pohuar se ėshtė i vendosur nė qėllimin e tij pėr tė luajtur sėrish futboll dhe pėr t'ia kthyer borxhin Milanit. Pakkush ka besuar se pas lėndimit tė rėndė nė gjurin e majtė mė 13 shkurt, Ronaldo do tė rikthehet sėrish nė fushėn e gjelbėr. Megjithatė pas operimit tė vėshtirė nė Paris dhe procesit tė tera***ė intensive fizike, gjėrat nuk duken aq keq. Ronaldo ka filluar tė ecė pa pasur nevojė pėr paterica dhe ėshtė shprehur se ėshtė i gatshėm pėr t'u kthyer sėrish nė fushėn e gjelbėr. "Dėshiroj tė luaj sėrish futboll, ngase e kam nė zemėr. Futbolli ėshtė pasioni im dhe do tė bėjė gjithēka qė ėshtė e mundur qė tė kthehem sėrish pėr tė luajtur", ka pohuar Ronaldo, duke vijuar: "Natyrisht se nuk e di se si do tė shkojnė gjėrat, por dėshira ime ėshtė qė tė luaj sėrish pėr Milanin. Klubi, bashkėlojtarėt dhe doktorėt ishin pėrkrah meje nė momentet mė tė vėshtira dhe mė kanė uruar qė tė kem sukses pėr rikthim sa mė tė shpejtė. Por ende duhet tė presim pėr tė parė nėse do tė jem i aftė pėr tė luajtur pėr Milanin, klub tė cilit i kam shumė borxh





,,,,,,,,, Ronaldo dėshiron tė kthehet Hacker10
Ronaldo dėshiron tė kthehet Admini11


FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://attackers-team.albanianforum.net
 
Ronaldo dėshiron tė kthehet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Materazi deshiron gatusson tek interi
» ZIDANE kthehet ne fushe kunder Australise
» C.Ronaldo Lojtari i Vitit
» C.RONALDO:"Dua te luaj ne spanje"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Kėrce tek: